Доставка


Доставка по Києву:

● Доставка на відділення "Нової пошти". Доставка здійснюється - безкоштовно. Терміни доставки: 1-2 доби. Після того, як менеджер відправить Ваше замовлення, Ви отримаєте текстове повідомлення з номером експрес накладної. За цим номером Ви зможете в будь-який момент відстежити Ваше замовлення і дізнатися, коли він буде в відділенні на офіційному сайті компанії «Нова пошта».

 

● Доставка кур'єром. Доставка здійснюється кур'єром Київ щодня з 10:00 до 21:00. Доставка здійснюється - безкоштовно.
Термін доставки: 1-2 доби після оформлення замовлення.

 

● Самовивіз з магазину. Ви можете оформити замовлення на цікаву для Вас модель та забрати свою покупку в шоурумі Miss Candy в г. Киев за адресою вул. Ігорівська 1. Ми працюємо кожен день з 10:00 до 20:00 за попереднім записом за номером телефону 099 700 70 86.

 

Доставка по Україні:

В регіони України товар доставляється кур'єрською службою "Нова пошта". Доставка на відділення "Нової пошти" - безкоштовно. Терміни доставки: 2-4 дня. Після того, як менеджер відправить Ваше замовлення, Ви отримаєте текстове повідомлення з номером експрес накладної. За цим номером Ви зможете в будь-який момент відстежити Ваше замовлення і дізнатися, коли він буде в відділенні на офіційному сайті компанії «Нова пошта».


Міжнародна доставка 

Міжнародна доставка по всьому світу здійснюється службами «DHL», «City Express». Вартість, терміни і конкретна служба доставки обговорюються в індивідуальному порядку з менеджером інтернет магазину.


Способи оплати


При оформленні замовлення в інтернет магазині ми пропонуємо кілька варіантів оплати:

Готівкові

Оплата готівкою при отриманні товару * (адресна доставка кур'єром Київ, самовивіз з шоурума Miss Candy).

 

Visa і MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard через систему LiqPay.

 

На картку ПриватБанку

Оплата через термінал або касу "ПриватБанк", додаток Приват24, IBox або інші термінали. Реквізити для оплати Вам надасть менеджер після підтвердження замовлення.

 

Pay Pal

Оплата через рахунок Pay Pal