Якщо з якоїсь причини вам не підійшла річ, ви можете обміняти її або повернути протягом 14 днів з моменту покупки, але тільки в тому випадку, якщо річ не була в використанні, зберегла товарний вигляд і всі супровідні елементи. В іншому випадку річ обміну / поверненню не підлягає.

 

Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми повідомимо Вам як здійснити обмін / повернення максимально швидко.

 

Ви можете зателефонувати нам за номером телефону +38 099 700 70 86 або написати лист на імейл адресу support@misscandy.ua

 

Ми фіксуємо всі побажання і деталі по обміну / поверненню.

Україна: ми Вам відправляємо sms-повідомлення з деталями для відправки Новою Поштою по Україні (витрати з доставки сплачує відправник) товару, який Ви хочете обміняти / повернути.

До інших країн: ми Вам відправляємо sms-повідомлення з деталями для відправки кур'єрською службою (витрати з доставки сплачує відправник) товару, який Ви хочете обміняти / повернути.

 

Обмін. Після отримання від Вас повернення ми відправляємо Вам новий товар Новою Поштою (для України), або кур'єрською службою (інші країни). Витрати з доставки оплачує одержувач.

Повернення. Після отримання від Вас повернення, протягом 5 робочих днів ми здійснюємо переклад на банківську карту.