Miss Candy являє собою модний український бренд жіночого одягу, який знайшов свою актуальність в нескінченній тязі до жіночності й витонченості. Естетика бренду має безліч кордонів, але всі вони перетинаються між такими поняттями, як сміливість і елегантність, ніжність і впевненість в собі, чуттєвість і комфорт.


Складна архітектура, ручна робота, впізнаванні принти та несподівані дизайнерські рішення – все це поєднується в абсолютно новій концепції вже знайомого стилю New Look, який ми майстерно розбавляємо сучасними деталями.

 

Історія: Бренд був створений в 2012 році в Україні. З моменту заснування ми ставили найвищу планку щодо якості та дизайну, що дозволило не тільки досягти унікальних впізнаваних моделей, а й конкурувати з відомими преміальними брендами в Україні та Європі.

 

Місія: Краса, ніжність та тендітність - якості, котрі, незважаючи ні на які віяння моди, емансипацію і зміну життєвих реалій, цінуються в жінці насамперед. Бренд Miss Candy підносить ці жіночі якості в еталон, дозволяючи кожній дівчині відчути власну винятковість. Miss Candy перетворює ніжність та тендітність в найсильніші сторони дівчини, надаючи їй відчуття власної неперевершеності, безмежних можливостей та всемогутності жіночності.